zaterdag 18 juli 2026

Berezoet & ZIG Clean Color Real Brushmarkers

Berezoet & ZIG Clean Color Real Brushmarkers

Deze keer een kleurplaat die ik niet live heb gekleurd maar gewoon "in eigen tijd" heb gekleurd. Deze keer een plaat uit het kleurboek Berezoet en ik hierbij gewerkt met de ZIG Clean Color Real Brushmarkers. Deze blijven ook fijn en hebben ook hele mooie heldere kleuren.

Als je hiermee wilt werken moet je wel eerst je kleurplaat bewerken met de Daniel Smith Watercolor Grounder omdat je anders niet met water hierop kunt werken.






Ik ben wel weer heel blij met het resultaat, ik hoop dat jullie hem ook leuk vinden.

Gebruikte producten:
ZIG Clean Color Real Brushmarkers:
069, 074, 604, 403, 064, 061, 908, 306, 907, 401

Kleurboek:
Berezoet van Het KleurLab:

#hobbyvision, #hobbyvisionrijssen, #jeninesiemerink, #coloring, #coloringforadults, #watercoloring, #zigcleancolorrealbrushmarkers, #ZIG, #kuretake, #watercolors, #hetkleurlab, #kleurlab, #kleurenvoorvolwassenen, #colortok,

Ik hoop dat ik jullie met deze creatie weer wat inspiratie kan geven. Ik wil jullie allemaal weer ontzettend bedanken voor jullie bezoekje en de lieve reacties die jullie steeds achterlaten.



Alle gebruikte materialen zijn te bestellen bij www.hobbyvision.nl. Indien je op het plaatje klikt kom je gelijk op de juiste pagina in de webwinkel.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Thanks for visiting my blog and the lovely comments you left for me!!
Hugs, Jenine xX