Inkleuren met Derwent Pastel Pencils & Derwent Chromaflow
Tijdens een LIVE kleur uurtje ben ik begonnen met deze kleurplaat uit het kleurboek Bloemen & Vogels van Het KleurLab.
Deze keer heb ik de basis eerst ingekleurd met de Derwent Pastel potloden en daarna verder op kleur gebracht met de Derwent Chromaflow potloden.
Deze keer heb ik mij voor de kleuren laten inspireren door de Colour Cubes van Sarah Renae Clack, ik heb kaart 570 en 733 gebruikt.
Ik heb de plaat nu klaar en ben er zelf wel heel blij mee. Op deze manier gebruik je ook eens andere kleurencombinaties.
Ik ben 2x live geweest met deze kleurplaat, je kunt dit hier terugkijken:
Derwent Pastel Pencils
P340, P350, P360, P070, P100, P550
P410, P440, P510, P250, P260, P270
Derwent Chromaflow:
0975, 0990, 1010, 1400, 1200
1825, 1600, 1540,
Kleurboek:
KleurLab / Bloemen en Vogels
ColourCubes:
#hobbyvision, #hobbyvisionrijssen, #jeninesiemerink, #craftstore, #coloring, #coloringforadults, #colortok, #derwentpastelpencils, #derwentpastel, #derwentart, #derwentpencils, #pencils, #pastelpencils, #derwentchromaflow, #chromaflowpencisl, #colouredpencilart #kleurboeken, #kleurenvoorvolwassenen, #kleurtutorials, #kleurlives, #kleurlessen, #kleurlab, #kleurlabkleurboeken, #bloemenkleuren, #colourcubes, #sarahrenaeclark, #sarahrenaeclarkcolorcubes
Ik hoop dat ik jullie met deze creatie weer wat inspiratie kan geven. Ik wil jullie allemaal weer ontzettend bedanken voor jullie bezoekje en de lieve reacties die jullie steeds achterlaten.
Alle gebruikte materialen zijn te bestellen bij www.hobbyvision.nl. Indien je op het plaatje klikt kom je gelijk op de juiste pagina in de webwinkel.
.png)
.png)
.png)
Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Thanks for visiting my blog and the lovely comments you left for me!!
Hugs, Jenine xX